Liyang Paper Products Co., Ltd.

Zprávy

Domů > Zprávy > Liyang Packaging Box Co. se zaměřuje na mistrovství světa: Brazílie, Belgie záloha k dosažení čtvrtfinále

2023-07-03

Belgie vs Japonsko 3: 2

ROSTOV-ON-DON-Belgie uspořádala v pondělí večer v Rostov Aréně comeback, když se za Japonsk zapečely dva góly a vítězství zapečetily posledním cílem, který je poslal na posledních osm.

Japonsko, které vedlo déle než 20 minut, bylo trvalé a přistoupilo velmi blízko k tomu, aby vyhrálo historii tím, že vyhrála svou vůbec první knockoutovou hru Světového poháru.

Je to poprvé, kdy tým, který sledoval 2-0, vyhrál posledních 16 střetů od roku 1970, přičemž dva náhradníky zachránily nejplodnější tým ve skupinové fázi.

Cíl byl ostrý a proces plynulý. Brankář Belgie Thibaut Courtois hodil míč Kevinovi de Bruyneovi, který se vrhl až do japonské poloviny, než předal Thomasovi Meunierovi na pravé straně. Obránce z Paříže Saint-Germain poslal nízký kříž. Romelu Lukaku se zakopal, zatímco Nacer Chadli zasáhl míč dovnitř.

Když lidé cítili lítost pro slečnu, přišel skutečný vyrovnávač. Kapitán Eden Hazard, který v předchozích hrách skóroval dva góly, připnul míč Fellainimu, který pohodlně jel v záhlaví. [Foto/Xinhua]

Cíl přinesl ohlušující zdraví od více než 41 400 diváků a pak dokončovací píšťalka signalizovala konec intenzivního zápasu.

Chadli byl svolán z lavičky po úderu hodiny spolu se záložním záložníka Manchester United Marouane Fellaini.

Japonci se ujali vedení rychle po začátku druhé poloviny v důsledku protiútoku.

Obránce Tottenham Hotspur Jan Vertonghen nedokázal zablokovat průchod z vzdálenosti k Genki Haraguchimu, který řídil míč do spodního rohu.

Jediný zbývající asijský tým brzy zdvojnásobil výhodu o čtyři minuty později, Shinji Kagawa, záložník v Borussia Dortmundu, vydal míč do Takashi Inui, přičemž ho posledně jmenoval do vzdáleného rohu od asi 20 metrů daleko.

Omelu Lukaku zasunul, zatímco Nacer Chadli míč napadl dovnitř. [Foto/xinhua]

Téměř měli třetí gól před substitucemi z Belgie, které Courtois vyčistil z blízkého dosahu.

Červení ďáblové na okamžik vypadali šambolicky, ale vykoupení Vertonghen znovu znovu naděje v 69. minutě. Zleva od krabice přikývl na míč a viděl, jak létá kolem brankáře Eiji Kawashima do dalekého horního rohu.

Nadvícení Belgičané shromáždili své úsilí. O čtyři minuty později měli výstřel přes bar.

Jak čas procházel, vyrostli do hry.

Chadli, přijímající od Meuniera, se pokusil o další záhlaví, zatímco Lukaku následoval a nutil Kawashimu do dvojitého uložení.

Japonci zmeškali potenciálního finišera v době zastavení, což je volný kop od Keisuke Honda z více než 36 metrů odtud. Courtois udělal statečnou záchranu.

O několik minut později však Belgie dokázala, že byla ve všech svých hrách stále neporažena spolu s Chorvatskem a Uruguayem.

Shinji Kagawa, záložník v Borussia Dortmund, vydal míč Takashi Inui, přičemž druhý ho vrhl do vzdáleného rohu od asi 20 metrů daleko. [Foto/Xinhua]

V první polovině nikdo nebyl schopen zlomit patovou situaci, i když oba měli velmi dobré šance.

Japonci měli svůj první výstřel ihned po zahajovacím píšťalce z Kagawy.

Pak Belgičané převzali dočasnou kontrolu nad tempa. Po Axel Witsel je odkloněná výstřel v 16. minutě přišel roh. Hazard to odvezl do středu, ale silná obrana Japonců ho přinutila vzdát se.

Velká šance přišla před půlhodinovou značkou, když Lukaku, který v posledních 11 hrách skóroval 17, obdržel kříž od Dries Mertens na pravé straně. Ale odpadl. Síť byla na několik sekund nestřežená, ale nikdo se mu nepodařilo poslat míč.

Přestože Belgie odhodila několik šancí, dosáhli potřetí čtvrtfinále a budou čelit Brazílii, která právě porazila Mexiko.

Brazílie vs. Mexiko 2: 0

Brazilský Neymar, Top, slaví s týmovým kolegou Paulinhem poté, co vstřelil úvodní gól své strany během 16 zápasů mezi Brazílií a Mexikem na fotbalovém mistrovství světa v roce 2018 v Samara aréně v Samaře v Rusku. (Foto/IC )

Samara, Rusko-Neymar a Firmino byli na cíl, protože Brazílie porazila Mexiko 2-0 ve svém světovém poháru v pondělí v pondělí, aby vydělala čtvrtfinále proti Belgii nebo Japonsku.

Neymar z Brazílie skóroval cíl 1-0 během 16. zápasu Světového poháru FIFA mezi Brazílií a Mexikem. (Foto/IC)

Po otevřené, ale bezchybné první polovině v horkých podmínkách se oblíbená turnaje Brazílie prorazila v 51. minutě, když Neymar Backheel poslal Williana Clear vlevo a hvězdný útočník byl po ruce, aby se dostal do nízkého návratu svého týmu.

Roberto Firmino z Brazílie slaví vstřelení cíle, aby se se svými spoluhráči a manažerem Tite a manažerem. (Foto/IC)

Působivý brankář Guillermo Ochoa udržoval Mexiko v kontaktu s dobrými úsporami od Neymaru, Gabriel Jesus a Paulinho, ale i když středoameričané neúnavně pracovali a projevili skutečnou ochotu zaútočit, snažili se vytvořit jasné šance, když jejich druhé kolo kletby znovu zasáhly.

Neymar pak zřídil Firmino pro druhý gól dvě minuty od času, když Mexiko vystoupilo v posledních 16 pro sedmý po sobě jdoucí mistrovství světa.

Liyang Paper Products Co., Ltd je tovární a obchodní společnost se sídlem v Číně Dongguan. Specializované na výrobu obalů na dárkové papíry, jako je dárková krabička, papírový krabice, papírový sáček, tisk knih, notebook, krabička na víno, krabička na víno, krabička na kožené vinné, box na víno s logem, krabičky na víno, krabička na červené víno, Luxusní krabička na víno, obaly na víno, vlastní kartonová krabička na víno, dárková krabička na vinařství atd.
Základna na zakázku na vašem designu je vítána, neváhejte kontaktovat tisk Liyang s vašimi úplnými údaji.